Понеділок, 24.06.2019, 19:22
Вітаю Вас Гость | RSS

KV-FPM

Каталог статей

Головна » Статті » Про учобку

Курси Java і тестування у Epam Systems
Компанія Epam Systems оголошує другий набір на підготовчі курси "Java розробка" і "Тестування". За результатами співбесіди може бути запропоноване місце роботи у компанії Epam.

Деталі на Epam Trainings Kyiv

Для запису на курси до необхідно скачати з цього сайту анкету і надіслати її Anna_Muzyka@epam.com. Якщо вам дуже довго не будуть відповідати, а багатьох ваших друзів уже запросили на співбесіду, то або пишіть сюди або на Igor_Petruk@epam.com.

Трохи більше ніж на сайті:

Для того щоб вас узяли на курси необхідно базове знання Java чи С++, розуміння ООП. Розкажіть що ви знаєте ще. Нормальний рівень англійської мови буде великим плюсом, бо у компанії письмове спілкування проходить цією мовою. Тому базово викладати думки свої вам буде потрібно.

Деяких людей з більш високим рівнем знань беруть одразу на роботу без жодних курсів. Можна домовитись на 30 год на тиждень, якщо хочете. Для цього на тій самій співбесіді на курси потрібно проявити більш глибокі знання Java. Або одразу попередити, що ви хотіли б отримати роботу, а не йти на курси. В такому разі бажано добре знати Java SE (синтаксис, колекції, IO, багатопоточність, синхронізацію, XML), паттерни проектування, системи збірки, можливо JSP, Servlets, Tomcat, JDBC, якісь системи контроля версій. Це не офіційні критерії, але вони дають змогу оцінити приблизно який рівень необхідний для Junior Java Developer. Звичайно вашими сильними перевагами були б ще Spring, Hibernate, JPA, Maven, JSF, Facelets, GWT, Ant і т.д і попередній досвід роботи )

Ще трохи про компанію:

Компанія дуже подобається, величезна інфраструктура, зручні офіси. В Україні працює майже півтори тисячі працівників. Дуже добре розроблені можливости кар'єрного росту до величезного рівня. Є життя після Senior Developer. Можливий хороших графік до зп ще багато чого додається. Хто хоче може тут вивчати ще англійську мову. Через компанію робиться багато чого не пов'язаного з роботою, багато різних community з різних тематик.

Категорія: Про учобку | Додав: vertexua (04.02.2011) | Автор: Петрук Ігор E
Переглядів: 1419 | Теги: робота, epam | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0